Agri-Plastics

Dwóch właścicieli firmy Agri-Plastics, Darren i Rob VanBuuren, to trzecie pokolenie hodowców bydła mlecznego. Na rynku domków dla cieląt obecni są od 1995 roku i aktualnie należą do grona największych producentów tego typu produktów na świecie. Dorastając na fermie mlecznej, dowiedzieli się jak bardzo istotna jest efektywność pracy oraz produkty, które pomagają odchować zdrowe cielęta.

Firma Agri-Plastics, doskonale rozumie, iż musi słuchać swoich klientów, ponieważ to oni używają ich produktów każdego dnia.

 

W 1999 roku, jako pierwsza zaprezentowała tylne drzwi do ścielenia, karmienia oraz wentylacji, które to obecnie są standardem na rynku.

 

W roku 2011, po raz kolejny jako pierwsi na rynku przekazali do dyspozycji klientów formowany w całości domek grupowy wyposażony w umieszczone z tyłu rozsuwane drzwi ułatwiające ścielenie,  co również było nowością na rynku.

 

W roku 2014 do standardowego wyposażenia domków dodaliśmy dolne otwory wentylacyjne. Jak sami mówią o sobie: „Każdego dnia kontynuujemy tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla Ciebie i Twoich cieląt.

 

W 2015 stworzyliśmy kojec startowy natomiast w roku 2016 zupełnie nowy system Flex-Pen.”

 

www.agri-plastics.net

www.calfhutch.com